Mega Speed HHC-X4 PRO

Vysokorychlostní kamera Mega Speed X4 PRO je speciálním typem ze série přenosných kamer. Tento model s označením PRO umožňuje nepřetržtý záznam videa na SSD disk. Kamera má integrován VGA obrazový senzor s rozlišením 1280 x 1020 pixelů při přenosové rychlosti 600 snímků za sekundu. Kamera umožňuje redukovat rozlišení s výsledným zvýšením přenosové rychlosti až na 40 000 snímků za sekundu.

Použitím aktivního chladicího systému uvnitř kamery dochází k rychlému odvodu ztrátového tepla z interní elektroniky a vlivem toho minimálně tepelné ztrátě přes ochranný kryt kamery. Důsledkem je možnost použít kameru v širokém rozsahu operačních teplot a zajistit dlouhodobou stabilitu obrazových parametrů a kvality výsledného obrazu.

Zákazník si může vybrat z monochromatické či barevné varianty obrazového senzoru. Kamera má na přední straně okolo objektivu umístěný vysokovýkonný LED reflektor pro nasvícení měřené scény. Pouzdro kamery je vyrobeno z lehkého, odolného ABS plastu s celkovou hmotností pouhých 1550 gramů. Na zadní straně kamery je umístěn velký dotykový displej pro kompletní nastavení veškerých parametrů kamery.

Základní konfiguraci obsahuje: HHC model X4 PRO, vysokorychlostní VGA senzor s rozlišením 1280 x 1020 pixelů při 600 snímcích za sekundu, 8 GB SDRAM paměť, USB flash disk, SDHC kartu, SATA III disk, kabeláž, napájecí adaptér, ochranný kufr, kompletní software pro analýzu a měření v obraze a uživatelský manuál.Za příplatek lze doplnit: vnitřní SDRAM na výslednou hodnotu 16GB či přikoupit další velkokapacitní SSD disk. Model Mega Speed X4 byl navrhován především pro nepřetržitý záznam aniž by zákazník ztratil klíčové obrazové parametry a přenosovou rychlost.


Technické parametry

Model Mega Speed HHC-X4 PRO
Rozlišení: 1280 x 1020 px
Maximální rychlost: 40 000 fps
Rychlost při max. rozlišení: 600 fps
Vnitřní paměť: 8GB RAM
Operační teplota: 0°C … 45°C
Hmotnost: 1550g
Rozměry: 7,8 cm x 22,8 cm x 12,5 cm
Displej: Ano, dotykový
Výdrž baterie: 4 hodiny
SSD Disk: 480 GB SSD
Rozhraní: 2x USB, GigE Ethernet, HDMI, TRIGGER IN, 2x SDHC
Osvětlení: Vysokovýkonné LED okolo objektivu
Závit objektivu: C-mount
Datový list HHC-X4 PRO

Možnost rozšíření:

  • Rozšíření paměti na 16 GB RAM
  • F-mount závit objektivu
  • Titanovo-hliníkový obal (340g)