O Společnosti


Společnost Mega Speed

Kanadská společnost Mega Speed je výrobcem vysokorychlostních mobilních i stacionárních kamer pro vědecko-výzkumné aplikace. V nabídce této společnosti jsou ruční bateriově napájené kamery od rozlišení až 1920 x 1080px s rychlostmi ukládání až 200 000 snímků za sekundu. Zákazník si také může vybrat ze stacionárního vysoce odolného systému se síťovým rozhraním nebo digitálního vysokorychlostního nahrávácího uložiště DVR.

Vysokorychlostní kamery společnosti Mega Speed jsou používány po celém světě v nejnáročnějších oblastech výzkumu a vývoje a to včetně armádních aplikací.


Zastoupení pro ČR a SK – W-Technika group s.r.o.

Společnost W-Technika group s.r.o. je technologickou, vývojovou a obchodní společností působící na českém a slovenském trhu se sídlem v Praze a pobočkou v Rožnově p. Radh. a Žilině. Jedním z hlavních cílů společnosti je rozvoj a aplikace nových trendů v oblasti měření a snímání obrazu z multispektrálních kamerových systémů, jejich dodávka do průmyslu, potravinářství, bezpečnostních technologií ale také jejich integrací do výrobních procesů.

Společnost Workswell zastupuje několik světových výrobců speciálních kamer, které dodává na český a slovenský trh, participuje při výrobě a návrhu nových produktů a spolupracuje při vývoji softwarových řešení na míru.

Mezi hlavní cíle společnosti je rozvoj oboru strojového vidění a zpracování obrazu prostřednictvím přednášek, školení a seminářů, které společnost organizuje několikrát ročně s cílem představit nové možnosti a aplikace v praxi. Společnost Workswell je členem Asociace technických diagnostiků a je schváleným školícím pracovištěm.