SVĚTLA PRO RYCHLOBĚŽNÉ SNÍMKOVÁNÍ GSVITEC

W-Technika GSVitec svetla
GSVitec logo

GSVitec

GSVitec Gmbh je německou společností, která se více jak 10 let věnovala prodejem a vývojem uceleného řešení pro vysokorychlostní snímání obrazu. Nyní se společnost GSVitec zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej osvětlení pro vysokorychlostní snímání a je oficiálním partnerem Vision Research na německém trhu. Společnost GSVitec nabízí nejrůznější světla dle dané aplikace a zabývá zakázkovým vývojem osvětlení na míru.

Multiled QT je jedním z nejpoužívanějších kompaktních osvětlení pro vysokorychlostní snímání. Světlo nabízí dva režimy a to kontinuální, kdy světlo svítí stále stejným výkonem a pulzní, kdy světlo bliká, dle synchronizačního signálu z kamery. Z toho se využívá při potřebě vyššího výkonu osvětlení. Světlo nabídne až 12 000 lumenů a před samotnými výkonovými diodami se nachází sada mikro čoček, které usměrňují světelný tok na danou scénu. Tyto mikro čočky jsou zaměnitelné dle potřeby zákazníka.  Více informací ohledně světel GSVitec naleznete na našem eshopu.

Průmyslová světla GS Vitec QT
Průmyslová světla GS Vitec ST Hero

Multiled ST nabízí velmi malé rozměry pro použití ve velmi stísněných podmínkách. Toto světlo je nejmenším z modelové řady společnosti GSVitec. Jedná se o kontinuální osvětlení s výkonem 7 000 lumenů.  Více informací ohledně světel GSVitec naleznete na našem eshopu.

Multiled L7 je často využívané osvětlení pro osvit většího zorného pole. Jedná se o pulzní osvětlení, které nabídne ve svém maximálním výkonu až 150 000 lumenů. Před samotnými výkonovými diodami se nachází sada mikro čoček, které usměrňují světelný tok na danou scénu. Tyto mikro čočky jsou zaměnitelné dle potřeby zákazníka. Více informací ohledně světel GSVitec naleznete na našem eshopu.

Průmyslová světla Gs Vitec l7
Přejít na eshop