RYCHLOBĚŽNÉ KAMERY KRON TECHNOLOGIES INC.

W-Technika KronTechnologies chronos kamery
Kron Technologies inc.

Kron Technologies inc.

Společnost Kron Technologies Inc. Je kanadská výrobní a vývojová společnost, která vznikla v 2016 jako startup. Kron technologies nabízí svým zákazníkům finančně dostupné vysokorychlostní kamery, které vynikají svými rozměry a flexibilitou. Kamery jsou plně přenosné a nabízejí provoz na baterii. Taktéž disponují 5” dotykovým displejem pro rychlý náhled a snadné ovládání. Software kamery je založený na open-source.

Vysokorychlostní kamery Chronos 1.4

Kamera Chronos 1.4 je malá ruční vysokorychlostní kamera, která disponuje 1,2 Mpx senzorem a maximální snímkovou frekvencí 1 057 FPS. Při redukovaném rozlišení je maximální snímková frekvence až 38 500 FPS. Kamera má zabudovaný 5” dotykový displej pro rychlý náhled a snadné ovládni kamery. Interní paměť RAM se nabízí ve třech variantách 8, 16 a 32 GB. Kameru je možné napájet pomocí vyměnitelné baterie. Své uplatnění kamera nalézá v nejrůznějších aplikacích jako například zátěžové testy, analýza rychlých výrobních procesů a mnoho dalších. Více informací ohledně vysokorychlostní kameře Chronos 1.4 naleznete na našem eshopu.

Kamera Chronos 2.1 HD je malá ruční vysokorychlostní kamera, která disponuje 2Mpx senzorem a maximální snímkovou frekvencí při plné rozlišení 1 000 FPS. Při redukovaném rozlišení je maximální snímková frekvence až 26 420 FPS. Kamera má zabudovaný 5” dotykový displej pro rychlý náhled a snadné ovládání kamery. Interní paměť RAM se nabízí ve třech variantách 8, 16 a 32 GB. Kameru je možné napájet pomocí vyměnitelné baterie. Své uplatnění kamera nalézá v nejrůznějších aplikacích jako například zátěžové testy, analýza rychlých výrobních procesů a mnoho dalších. Více informací ohledně vysokorychlostní kameře Chronos 2.1 naleznete na našem eshopu.

Vysokorychlostní kamera Chronos-2.1
Přejít na eshop