VYSOKORYCHLOSTNÍ KAMERY MEGASPEED

Vysokorychlostní kamery Mega speed 75K
Vysokorychlostní kamery výrobce megaspeed

Megaspeed

Megaspeed Corporation je kanadská společnost, který byla založena v roce 2001. Společnost Megaspeed se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej vysokorychlostních kamer pro nejrůznější aplikace. Kamery společnosti Megaspeed vynikají svojí kompaktností a flexibilitou při používání v terénu. Rychlokamery společnosti Megagaspeed můžeme rozdělit do dvou hlavní skupiny a to ruční kamery a stacionární kamery s nutností připojení k PC.

Ruční vysokorychlostní kamery Megaspeed nabízejí hned několik modelů. Kamery nabídnou rozlišení senzoru od 0,3 až po 2 MPx. Maximální rychlosti snímání při sníženém rozlišení pak u některých modelů dosahuje až 100 000 FPS. Kamery vynikají svojí flexibilitou a využitím v terénu. Kamery jsou vybaveny akumulátorem a lze tedy kameru využívat bez nutnosti napájení ze sítě. Taktéž jsou kamery vybaveny 6” dotykovým displejem pro rychlý náhled a ovládání. Kamery mají možnost uložit pořízené záznamy na externí medium jako je USB disk, paměťová karta nebo externí disk. Více informací ohledně ručních kamer Megaspeed naleznete na našem eshopu.

MegaSpeed X9 W-Technika vysokorychlostní kamera
Vysokorychlostní kamery Megaspeed 85

Stacionární kamery s nutností propojení s PC. Tyto kamery nabízejí oproti ručním kamerám rozlišení až 4K. Maximální snímková frekvence při snížením rozlišení dosahuje u některých modelů až 375 000 FPS. Kamery jsou hojně využívány pro snímání destruktivního testování, crash testů, zátěžových zkoušek a v mnoho dalších aplikacích. Stejně jako ruční kamery i stacionární kamery můžou disponovat externím diskem pro rychlé uložení pořízených záběrů. Více informací ohledně stacionárních kamer Megaspeed naleznete na našem eshopu.

Přejít na eshop