VYSOKORYCHLOSTNÍ SET W-TECHNIKA GROUP

W-TECHNIKA GROUP

Vysokorychlstní set WT-240 se dodává ve dvou variantách a to Standard a Multicam. Tyto dvě verze se liší v počtu kamer, světel, objektivů a v dodávaném softwaru. Varianta Standard je určena pro základní aplikace a nabídne uživateli základní ovládací prvky kamery a možnost pořizovat vysokryochlostní záznamy a následně je zpomaleně pozorovat. Varianta Multicam pak nabídne uživateli možnost natáčení procesu více než jednou kamerou, stereo-přísvit pomocí dvou vysokorychlostních světel. Software obou variant setu nabízí pokročilé nástroje pro ovládání kamery možnosti triggrování, libovolné zpomalování záznamu, revezní promítání, záznam do smyčky, eportovat pořízené záznamy do AVI formátu a mnoho dalšího. Varianta Multicam nabízí připojení a ovládání až 4 kamer .

Vysokorychlostní set WT-240 je sestavený dle nejčastějších požadavků našich zákazníků na malé, kompaktní a levné řešení vysokorychlostního snímání. Set WT-240 obsahuje průmyslovou USB kameru se sadou objektivů, která má maximální rozlišení 1456 x 1088 px a při tomto rozlišení dokáže snímat rychlostí až 240 FPS. Při redukovaném rozlišení pak kamera zvládne snímat rychlostí přes 1600 FPS. Kamera je velmi malá a je tak vhodná pro použití ve stroji či ve stísněných podmínkách. V setu WT-240 se dále nachází vysokorychlostní světlo o celkovém světelném toku 7000 lm. Kamera nedisponuje RAM pamětí jako standardní vysokorychlostní kamery, celková doba záznamu kamery tak závislá pouze na velikosti RAM paměti (nebo disku) počítače, ke kterému je nutné kameru připojit. Součástí setu je samozřejmě obslužný software ke kameře, který umožňuje pořizovat vysokorychlostní záznamy a následně je pozorovat zpomaleně. Vysokorychlostní set WT-240 nachází své uplatnění zejména při ladění výrobních linek a sledování rychlých výrobních procesů. Více informací ohledně vysokorychlostního setu WT-240 naleznete na našem eshopu.
WT240 set standard
BUseries ToshibaTeli
Vysokorychlostní set WT-240 se dodává ve dvou variantách a to Standard a Multicam. Tyto dvě verze se liší počtem kamer v základním balení, počtem světel i objektivů. Varianta Standard je určena pro základní aplikace a nabídne uživateli základní ovládací prvky kamery a možnost pořizovat vysokryochlostní záznamy a následně je zpomaleně pozorovat. Varianta Multicam pak nabídne uživateli možnost natáčet děje stereo pomocí dvou kamer a dvou vysokorychlostních světel. Software obou verzí nabízí pokročilé nástroje pro ovládání kamery možnosti triggrování, libovolné zpomalování záznamu, revezní promítání, záznam do smyčky, eportovat pořízené záznamy do AVI formátu a mnoho dalšího.  Více informací ohledně vysokorychlostního setu WT-240 naleznete na našem eshopu.