VYSOKORYCHLOSTNÍ SET W-TECHNIKA GROUP

W-TECHNIKA GROUP

Vysokorychlstní set WT-210 se dodává ve dvou variantách a to Standard a Advanced. Tyto dvě verze se liší hlavně v dodávaném softwaru. Varianta Standard je určena pro základní aplikace a nabídne uživateli základní ovládací prvky kamery a možnost pořizovat vysokryochlostní záznamy a následně je zpomaleně pozorovat. Varianta Advaced pak nabídne uživateli pokročilé nástroje pro ovládání kamery možnosti triggrování, libovolné zpomalování záznamu, revezní promítání, záznam do smyčky, eportovat pořízené záznamy do AVI formátu a mnoho dalšího. Variatnta Advanced také nabízí dokoupení druhé kamery a světla pro potřeby paralelního nahrávání z dvou kamer.

Vysokorychlostní set WT-210 je sestavený dle nejčastějších požadavků našich zákazníků na malé, kompaktní a levné řešení vysokorychlostního snímání. Set WT-210 obsahuje průmyslovou USB kameru se sadou objektivů, která má maximální rozlišení 1280 x 1024 px a při tomto rozlišení dokáže snímat rychlostí 210 FPS. Při redukovaném rozlišení pak kamera zvládne snímat rychlostí přes 3000 FPS. Kamera je velmi malá a je tak vhodná pro použití ve stroji či ve stísněných podmínkách. V setu WT-210 se dále nachází vysokorychlostní světlo o celkovém světelném toku 7000 lm. Kamera nedisponuje RAM pamětí jako standardní vysokorychlostní kamery, celková doba záznamu kamery tak závislá pouze na velikosti RAM paměti (nebo disku) počítače, ke kterému je nutné kameru připojit. Součástí setu je samozřejmě obslužný software ke kameře, který umožňuje pořizovat vysokorychlostní záznamy a následně je pozorovat zpomaleně. Vysokorychlostní set WT-210 nachází své uplatnění zejména při ladění výrobních linek a sledování rychlých výrobních procesů. Více informací ohledně vysokorychlostního setu WT-210 naleznete na našem eshopu.

Vysokorychlstní set WT-210 se dodává ve dvou variantách a to Standard a Advanced. Tyto dvě verze se liší hlavně v dodávaném softwaru. Varianta Standard je určena pro základní aplikace a nabídne uživateli základní ovládací prvky kamery a možnost pořizovat vysokryochlostní záznamy a následně je zpomaleně pozorovat. Varianta Advaced pak nabídne uživateli pokročilé nástroje pro ovládání kamery možnosti triggrování, libovolné zpomalování záznamu, revezní promítání, záznam do smyčky, eportovat pořízené záznamy do AVI formátu a mnoho dalšího. Variatnta Advanced také nabízí dokoupení druhé kamery a světla pro potřeby paralelního nahrávání z dvou kamer. Více informací ohledně vysokorychlostního setu WT-210 naleznete na našem eshopu.